Четвер, 25.04.2024, 07:29

Главная » 2020 » Травень » 28 » Зі святом Останнього дзвінка тебе, уся шкільна країно!
Зі святом Останнього дзвінка тебе, уся шкільна країно!

Закінчується 2019 – 2020 навчальний рік. Рік непростий.  Рік, який надовго запам’ятається школярам, а особливо сьогоднішнім випускникам. Адже Останній дзвінок – традиційне свято школярів, які закінчують навчання і переходять до наступного класу або випускаються із стін школи, проходить дистанційно.

Для учнів 1-8 класів попереду пора веселих  літніх канікул. А от для учнів 9 класу Останній дзвінок підведе  риску та поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, контрольними та домашніми завданнями, удачами та розчаруваннями, радощами та смутком. Малиновий передзвін шкільного дзвінка виряджає наших випускників у самостійну життєву дорогу. Дорогі випускники, ми  віримо, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви впевнено крокуватимете до обраної цілі і підкорюватимете все нові й нові вершини.

Ми сьогодні вітаємо наших наймолодших школярів, першокласників. Перша сходинка навчання уже позаду. Хочемо сказати, що ви, школярики,  молодці, тому що добре попрацювали протягом навчального року і заслуговуєте на гарні сонячні канікули.

Окреме вітання і подяка батькам та рідним усіх учнів, які виряджали своїх дітей до школи, раділи успіхам і ділили з ними невдачі,  допомагали  навчатися під час дистанційного навчання, з розумінням відносилися до освітнього процесу.

Сердечно вітаємо та дякуємо вчителям за їхню самовіддану працю, за турботу і знання, які вони  віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

Ми дякуємо всьому молодшому обслуговуючому персоналу, що робили наше навчання та роботу комфортним.

Зі святом Останнього дзвінка тебе, уся шкільна країно!

Просмотров: 228 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2020  »