Четвер, 25.04.2024, 04:52

Главная » 2015 » Квітень » 21 » Великоднє свято
Великоднє свято

Великдень – одне з найвизначніших свят весняного циклу. Це свято воскресіння Христа, що пожертвував собою за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями.

Ще в сиву давнину наші предки відзначали це свято у один і той самий день, перший день весняного місяця. Слово «пасха» походить від єврейського «песах», що в перекладі означає «перехід».

Завітало Великоднє свято і у наш НВК.  З великою цікавістю та бажанням учні школи віднеслися до оголошеної напередодні виставки великодніх композицій. Адже цей захід проводився вперше, і кожен клас хотів придумати щось оригінальне.

Святкове дійство, яке організували педагог-організатор Свірчук-Редька Ірина Володимирівна та вчитель музики Колісняк Анатолій Васильович разом із учнями школи ,було наповнене віршами про Великдень, піснями  («Розмалюю писанку», «Прийди, прийди,  весно красна!»).

Із «Легенди про злий дух» школярі дізналися, чому люди розмальовували писанки, та про  значення древніх символів, які наші предки малювали на яйцях.

Свято Великодня минуло, але вогник надії та любові, що спалахнув у душах дітей, неначе благодатний вогонь, освітлюватиме їм шлях у майбутнє.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Христос Воскрес! Радійте, діти,

Біжіть у поле, у садок,

Збирайте зіллячко і квіти,

Кладіть на Божий хрест вінок.

Нехай бринять і пахнуть квіти,

Нехай почує Божий рай,

Як на землі радіють діти

І звеселяють рідний край.

На вас погляне Божа Мати,

Радіючи, з святих небес...

Збирайтесь, діти, нум співати:

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

(Леонід Глібов)

Просмотров: 624 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0