Середа, 24.04.2024, 10:13

Главная » 2018 » Листопад » 9 » Тиждень української писемності та мови
Тиждень української писемності та мови

З 5 по 9  листопада у нашій школі було проведено  Тиждень української писемності та мови, метою якого було  ознайомити учнів з виникненням писемності; показати красу і багатство мови, довести, що рідна мова – це духовна святиня; сприяти розширенню словникового запасу школярів, розвитку творчих здібностей; бажанню берегти свою національну культуру; розвивати почуття національної гідності; формувати комунікативну компетентність, виховувати любов до краси і гармонії рідного слова, до національних традицій, народної мудрості.

У понеділок,  5 листопада,  учні 5-9 класів писали диктанти про мову: «Людина і слово» /5-6 клас/, «Казковий світ слова» /7 клас/, «Рідна мова» /8-9клас/. Найкраще написав учень 6 класу Путінцов Артем, друге і третє місце посіли Куліченко Аліна, учениця 9 класу та Якобчук Остап, учень 6 класу.

У вівторок учням довелося провести пошукову роботу у грі «Знайди свій рядок», і протягом кількох перерв були відновлені рядки поезій про мову Дмитра Павличка, Олександра Олеся, Любов Забашти, Дмитра Білоуса, Максима Рильського, Андрія Малишка.

На виховній годині у середу учні 9 класу Куліченко Аліна, Ткаченко Аліна, Маніло Андріана, Нероденко Вероніка, Савчук Віталій розповіли  молодшим школярам про походження і розвиток української мови та  познайомили з цікавими фактами  про українську мову, які варто знати кожному.

У четвер інтелектуальна гра «Чарівний ключ» об’єднала учнів 6-8 класів у дві команди «Фразеологізм» та «Дієслово». Вчителька української мови Костушевич К.М. за допомогою різноманітних завдань заманила дітей у чарівний світ української мови, і діти віднайшли ключики до всіх завдань.

У п’ятницю учні 6-8 класів долучилися до флешмобу «Пиши правильно», а учні 8-9 класу та окремі вчителі писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Крила України».

Просмотров: 279 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »