Вівторок, 07.05.2024, 07:02

Главная » 2021 » Квітень » 19 » Тиждень біології
Тиждень біології

Весна. Відновлення і відродження природи. У цей час  в нашій школі традиційно, в квітні  проходить  Тиждень біології та хімії.

У понеділок  було оголошено про відкриття Тижня біології та хімії , у ході якого учні 7 класу підготували фото квест "Хімія і біологія навколо нас". Діти  із захопленням надсилали світлини із виконаними завданнями.

У вівторок   був представлений проєкт «Мої первоцвіти», в якому взяли участь всі класи нашої школи, в рамках якого учні   познайомилися з ранньоквітучими рослинами, створили та переглянули тематичні презентації.

В середу  учні переглянули пізнавальне відео " Відгадай пташку за голосом". Путінцов Артем  підготував  інформаційний калейдоскоп на тему "Хімія для і проти природи."

У четвер учні із зацікавленням переглянули соціальний відеоролик «Сортування сміття».  Останніми роками тема охорони довкілля виникає все частіше. Поступово ця проблема перетворилася на глобальну і з кожним днем стає все актуальнішою.  Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його. З метою поширення екологічних знань серед дітей була проведена  акція "Зробимо планету чистою". Діти активно долучилися до прибирання власного подвір'я, садили квіти та дерева.

У п'ятницю з учнями 7 класу була проведена онлайн  вікторина,  відгадували загадки про рослини та тварини, за цікавими історіями та певними особливостями впізнавали лікарські рослини, розгадували кросворди.

Щиро дякую колегам та учням за участь  у проведенні Тижня біології та хімії.

Відео "Тиждень біології"

Проєкт "Мої первоцвіти"

Акція "За чисте довкілля"

Просмотров: 157 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0