П`ятниця, 19.04.2024, 12:39

Главная » 2019 » Травень » 27 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

Свято останнього дзвоника у нашій школі, як завжди, було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі учні стримати емоції на порозі літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному дворі не лише вчителів та вихованців, а й їхніх батьків, і ще чимало васьківчан, що не байдужі до життя школи.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернувся директор школи Довгалюк І. М. Директор відзначив успіхи та досягнення учнів і вчителів, що мають визнання не тільки в районі, а й в області.

Привітав дружню шкільну родину зі святом і сільський голова Юзина Володимир Степанович. Звертартаючись до випускників, він побажав їм знайти свою дорогу в житті, стати запорукою подальшої розбудови України.

Свято показало, що цей день дійсно сповнений веселих посмішок друзів. Дружба і злагода об’єднала усіх присутніх: учнів, батьків, вчителів і гостей.

Урочистими були колективні привітання випускників та першокласників, вручення подарунків малятам. І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителі та батьків з’явилися сльози.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Просмотров: 347 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »