Субота, 27.04.2024, 01:47

Главная » 2015 » Червень » 5 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Цього дня усі, дорослі і діти, стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах тих, хто покидає шкільний поріг.

Завітало це свято і до нас.  Право відкрити лінійку було надано в. о.  директора школи Я. О. Кукуріці. Із щирими побажаннями звернулись до учнів вчителі та батьки. Слова подяки звучали від дев’ятикласників  першій вчительці Івановій Ж. В., яка допомогла їм переступити першу шкільну сходинку. Багато гарних слів було сказано на адресу класного керівника Фурман Ю. М.

Не менше хвилюючий був цей день і для четвертокласників, які прощалися із початковою школою. П’ять дзвінкоголосих дівчаток співали пісні, розказували вірші і навіть підтримували тихих, збентежених дев’ятикласників.

Учні, які добре трудилися протягом року отримали Похвальні листи (Путінцов А., Коротун Д., Корнійчук Д., Пукаляк В., Куліченко А., Маніло А., Нероденко В., Томчук В), Диплом ІІІ ступеня за участь у ІІ етапі конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика – Куліченко Аліна, Подяки та Похвальні листи – учасники спортивних змагань, а також учні, які приймали активну участь у житті школи.

Ось і настала хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали кращим учням школи: дев’ятикласнику Степанюку Володимиру та першокласниці Бурик Владиславі. Він сповістив усіх  присутніх про початок чудової пори – літніх канікул!

Просмотров: 691 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »