Субота, 27.04.2024, 06:44

Главная » 2015 » Жовтень » 29 » Свято осені
Свято осені

За вікном уже відлітають у вирій останні журавлині ключі, в прощальному танку кружляє багряне листя, облітаючи з дерев. Надворі осінь. Прекрасна чудова пора. Вона щедро поливає землю дощами.

Так в четвер, 15 жовтня цього року, у нашому навчальному закладі став справді теплим, яскравим, багатим на усмішки, жарти, сміх. Саме в цей день золота осінь завітала в нашу школу на свій  «Осінній бал».

Чотири пари хлопців і дівчат (учні 6 класу представляли пару Потап і Настя, Віталька і Наташа; учні 7 класу - Дідзьо і Сара; учні 9 -   Яник і Юлька) боролися за титул Короля і Королеви балу. Було багато цікавих конкурсів на швидкість, пластичність, ерудованість, кмітливість.

Всі пари були веселі, чарівні, добре танцювали. Вони показали, що мають почуття гумору і щедро ділилися зі своїми друзями успіхами і чарівними усмішками.

Лунало виразне читання поезій про осінь, розвіювали осінній сум веселі осінні частівки. Найбільше всім сподобався танець із парасольками та конкурси: «Зроби намисто», «Айрам-зам-зам-гулі-гулі» танець-гра, «Мода  «Осінь - 2015», а також конкурси з глядачами «Дари осені», «Скульптор».

Королем та Королевою балу стала пара «Яник і Юлька» (учні 9-го класу Корнійчук Світлана та Білько Назарій). Вітаємо переможців!

Щороку   в нашій школі проводиться   виставка дитячих поробок з овочів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Хочеться виділити роботу  під назвою «Осіння феєрія», «Свята Покрова», «Ми за мир», «Щедрий дар», «Смачний їжачок», «Свою хатку треба гарнесенько прикрасити», «Осіння фантазія», «Козаки».

Так тримати!

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

Просмотров: 618 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »