Вівторок, 23.04.2024, 23:51

Главная » 2016 » Січень » 28 » Чарівні барви «петриківки»
Чарівні барви «петриківки»

Під такою назвою у нашому навчальному закладі 24 грудня відбувся семінар вихователів дошкільних груп навчально-виховних комплексів. За доброю традицією гостей, на чолі із методистом райметодкабінету Пугач О.Д., зустріли хлібом-сіллю школярі, а в.о. директора Кукуріка Я.О. ознайомив із історією та традиціями НВК. Вихованці дошкільної групи привітали гостей українською народною піснею «Зеленеє жито» та танком під пісню Д. Гольде, К. Меладзе «Квітка-душа». Танець зачарував присутніх майстерним виконанням дітей. У вихованців, як у квітки, відкрилася душа до спілкування із дорослими, і вони запросили вихователів на заняття. У кімнаті, де проходило заняття, було розгорнуто виставки ілюстрацій петриківського розпису та різноманітних предметів, розписаних «петриківкою». Діти із захопленням роздивлялися всі матеріали і комп’ютерну презентацію, підготовлену вихователем Гордою І.М. Та найбільше сподобалося дітлахам самим розписувати паперові зразки кухонних предметів разом із вихователем та гостями. Вони дуже старалися, щоб їхні роботи не були гірші за роботи дорослих. Протягом усього заняття звучала спокійна лірична українська народна пісня, а вчасно проведена фізкультхвилинка під мелодію українського народного танцю «Гопак» зняла втому у діток та надала сил для подальшої роботи. І ось заняття завершується. Діти із цікавістю поглядають на гостей, які виконували таку ж роботу, як і вони. Хто краще справився із завданням? У всіх вийшло просто неперевершено. Всі молодці! Насамкінець дошкільнята разом із музичним керівником Корнійчук М.В., яка так майстерно підготувала всі музичні номери, що звучали на занятті, виконали пісню Н.Рубальської та М.Ведмедеря «Україно моя!».

Потрібно було прощатися та дітям і гостям не хотілося розлучатися. Всіх згуртувало чарівне мистецтво «петриківки». Сподіваємося, що і діти , і дорослі змогли взяти для себе на цьому занятті багато цікавого та пізнавального.

Просмотров: 407 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »